Puhastusteenused Tallinnas, hoolduskoristus ja aknapesu

Meist

Meie teenuste alla kuulub väga lai valik puhastustöid, alustades pisematest ja kergematest puhastustöödest, lõpetades suuremahuliste ja keerukate ning erilahendust nõudvate töödeni välja. Omame tänu 10+ aastat kogemust, oleme omandanud aastatega väga laia kogemustepagasi. Meie klientide hulka kuuluvad erakliendid, ettevõtted, riigiasutused, KÜ-d ja paljud teised. Saame abiks olla suurpuhastustega, ehitusjärgsete koristustöödega, fassaadipesuga, aknapesuga, regulaarne büroode ja kontorite koristusega, erinevate erilahendustega, tööd kõrgustes, erinevate põrandate süvapesud ja palju muud. 

Meist

Usaldus

tähtaegadest ja lubadustest kinnipidamine võimaldavad olla meil usaldusväärne partner.

Kvaliteet

Meie puhastusteenindajad omavad pikaajalist puhastustööde kogemust. Pöörame suurt tähelepanu pakutava teenuse kvaliteedile. Objektidel teostame pidevat teenuste kvaliteedi järelvalvet.

Töötajad

Meie peamiseks ettevõtte ressursiks on töötajad, seepärast pöörame suurt tähelepanu töötajate täiendusõppele ja nende pädevuse tõstmisele. Meie puhastusteenindajad on erialaselt koolitatud ning omavad aastate pikkust töökogemust.

Vastame hiljemalt 24h jooksul

vÕTKE ÜHENDUST

meie kontor

Lahtiolekuajad